Opis zlotu

Tegoroczny Zlot Ogólnopolski LKP odbędzie się w dniach 31 sierpnia - 2 września w ośrodku Jodłowy Dwór, w Górach Świętokrzyskich, u stóp Łysej Góry (tak, tej od czarownic, dla niepoznaki nazywanej teraz Św. Krzyżem).

Tradycyjnie już w LKP spotkanie będzie miało charakter rodzinnego pikniku zorganizowanego wokół Lancii. Dokładniejszy program będzie się tu pojawiał sukcesywnie - jeszcze trwają prace nad szczegółami. Podobnie jak w roku ubiegłym planowane jest wiele atrakcji, konkursów zarówno "teoretycznych", jak i praktycznych, np. próba Stewarta. Być może w tym roku uda się również zorganizować trolleje - zobaczymy - wiele szczegółów jeszcze jest uzgadnianych. Jedynie miłośnicy palenia gumy mogą się czuć zawiedzeni - tych zapraszamy na mniej lub bardziej zaprzyjaźnione zloty.

Najprawdopodobniej jeden z uczestników (jedna z uczestniczek) Zlotu wzorem ubiegłego roku otrzyma do dyspozycji na weekend Lancię - prawdopodobnie Lancię Themę.
Nie mówimy tu oczywiście o weekendzie zlotowym - samochód będzie do dyspozycji w terminie uzgodnionym przez szczęśliwca, który otrzyma tę nagrodę z Fiat Auto Poland. Odbiór samochodu w uzgodniony weekend w piątek w Warszawie, zwrot w poniedziałek też do Warszawy.

Do dyspozycji są pokoje 1, 2, i 3 osobowe. Wszystkie pokoje z łazienkami. Jest też ograniczona pula pokoi 4 osobowych (w tym dwa apartamenty, apartament jest droższy o 40 zł za pobyt całej rodziny). Pokoje będą przydzielane w kolejności zgłoszeń. Pokoje 4 osobowe (w tym apartamenty) są zarezerwowane dla osób z dwójką dzieci, za które są wnoszone opłaty przyjeżdżających od piątku do niedzieli. Po wyczerpaniu się puli tych pokoi kolejne rodziny co najmniej czteroosobowe (z dziećmi powyżej 6 lat) będą kwaterowane w dwóch pokojach obok lub naprzeciwko siebie (w tej samej cenie). Za pokoje będzie odpowiedzialna ciociaE - w sprawie ustaleń co do rozmieszczenia należy się kontaktować z nią.

Ceny, tak jak wcześniej sygnalizowaliśmy, dla dorosłych nie wzrosły w stosunku do roku ubiegłego, a ceny dla dzieci są nawet niższe. Więcej informacji w zakładce: Warunki uczestnictwa i rezygnacji.